Hiross klima servisi
Hiross klima servisi

Hiross Klima Servisi

Hiross Klima Servisi

Hiross Klima Servisi olarak Günümüzde pek çok insanın yaşamının önemli bir bölümü kapalı mekanlarda geçmektedir. Bu mekanlar gerek hacim, gerekse barındırdıkları insan sayısı olarak büyük boyutlara ulaşmışlardır.

Fuar, konferans, tiyatro, sinema salonlarının, alışveriş merkezlerinin, şirket binalarınızın, pencereleri açılmayan yüksek binaların vb. yaşanabilir hâlde tutulması için iklimlendirme (klima) şarttır.Özellikle; Data center, veri merkezleri, Oteller, hastaneler, gıda, tekstil, elektronik, kağıt, tütün, vb. endüstrileri de klimaya tam anlamıyla muhtaçtırlar.

Belirtilen alanlarda yaşanan İklimlendirme sorunları ciddi seviyede sorun teşkil edebilir ortamı yaşanmaz hala getirebilir, bu yüzden Data-Klima olarak yaşam alanlarınızı yaşanabilir ve Data Center larınızıda süreklilik sağlamak için size alanında uzman ve tecrübeli personelimizle en uygun çözümleri size sunuyoruz.

Hiross Klima Servisi olarak  20 Yıla Yakın Saha Tecrübemiz  ve birçok referansımız ile Hiross Servisi olarak  7/24 Servis Hizmeti sağlamaktayız.Hassas Klima Cihazlarınızın önemini çok iyi biliyor ve beklenmedik en ufak bir arıza  durumunda kesintisiz 7/24 Servis Hizmeti veriyoruz.

Hiross Klima Periyodik Bakım

Fuar, konferans, tiyatro, sinema salonlarının, alışveriş merkezlerinin, şirket binalarınızın, pencereleri açılmayan yüksek binaların vb. yaşanabilir hâlde tutulması için iklimlendirme (klima) şarttır.

Özellikle; Data center, veri merkezleri, Oteller, hastaneler, gıda, tekstil, elektronik, kağıt, tütün, vb. endüstrileri de klimaya tam anlamıyla muhtaçtırlar. Bu Alanlarda iklimlendirme sisteminde yaşanan beklenmedik sorunlar büyük sıkıntılara ve büyük masraflara yol açabilir.

Büyük masraflar ortaya çıkmadan cihazlarınızın Kontrollü bakımlarını yaptırıp  bütçenize büyük katkıda bulunabilirsiniz.

Hiross Klima

Server, Laboratuvar, Elektrik panolarının bulunduğu odalarda ortama yayılan ısının alınarak, ortamın belirli sıcaklık ve nem şartlarında tutulması, gerekli taze hava ve temizlik şartlarının sağlanması için tasarlanmış hassas klimalardan biri olan Hiross klima
Geliştirilmiş özel mikroişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır.

 

Hiross Klima Servisi

Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarının sağlamak için hassas kontrollü cihazları 24 saat 365 gün çalışarak elektronik ekipmanlarının ömrünü ve verimini en üst düzeye çıkarmaktadır.

 

Genel Özellikleri

 • Gelişmiş Mikroişlemci kontrolü
 • Hassas sıcaklık ve nem kontrolü
 • %95’in üzerinde duyulur soğutma verimi
 • Üstten ve yükseltilmiş döşeme altından üfleme opsiyonu
 • 100.000 saatin üstünde çalışma ömrü
 • Bina otomasyon sistemi ile entegre çalışabilme yada özel merkezi kontrol sistemi

Cihaz Tipleri

 • Hava soğutmalı kondanserli (DX)
 • Su soğutmalı kondanserli (DX)
 • Chilled water (CW)
 • Çift Soğutma Devreli (DX + CW)
 • Free Cooling Devreli (ES)

 

Hiross Klima Servisi Cihazlarınızın önemini çok iyi biliyor ve beklenmedik en ufak bir arıza  durumunda 7/24 Servis Hizmeti için bize ulaşın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*